Newsy

News /

Gala Otwarcia Europejskich Sezonów Opery Bałtyckiej

opera_b_139

Koncert inauguracyjny zapowiadający program Europejskich Sezonów Opery Bałtyckiej poprowadziła Magdalena Lamparska i Maciej Makowski.

Podczas Gali Otwarcia przedstawiono program oparty na czterech filarach Opery Bałtyckiej, a więc opera, taniec, edukacja i tutti. Zespoły artystyczne teatru – CHÓR, ORKIESTRA i BALET – zaprezentowały się w repertuarze takich kompozytorów jak: Verdi, Puccini, Rossini, Różycki, Moniuszko, Chopin.

  opera_b_211

News /

Magdalena Lamparska na filmowym leżaku w Częstochowie

_DSC1827

Magdalena Lamparska była gościem pierwszej odsłony tegorocznej edycji Częstochowskiego Festiwalu Filmowego Leżak Fortum, który rozpoczął się w sobotę, 6 sierpnia w amfiteatrze na promenadzie Czesława Niemena.

 

 

News /

Premiera filmu „Kochaj” w Płocku

21 maja w Płocku odbyła się uroczysta premiera "Kochaj", nad którym Magdalena Lamparska pracowała latem ubiegłego roku.

Kochaj  Zrzut ekranu 2016-05-29 o 00.06.46  Zrzut ekranu 2016-05-29 o 00.09.57

To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego, jakiś fragment siebie. To po prostu kawał  „kobiecego świata”. Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście – zdradza reżyserka "Kochaj", Marta Plucińska. Każda z bohaterek jest inna, ma inny pomysł na życie, ale łączy je przyjaźń – i fakt, że marzą o prawdziwej miłości. Jak każdy z nas...

Od 3 czerwca film będzie prezentowany w kinach w całej Polsce. Premiera warszawska odbędzie się 31 maja.

News /

Magdalena Lamparska w świątecznym „Koncercie dla M”

koncert

"Koncert dla M.” to jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych ostatniego czasu.  W niespotykanych dotąd konfiguracjach największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i filmu "Listy do M.2" wykonały świąteczne hity, które są m.in. częścią ścieżki dźwiękowej filmów „Listy do M.” i „Listy do M. 2”.
Magdalena Lamparska wspólnie z Martą Żmudą Trzebiatowską i Maciejem Zakościelnym wykonała utwór"Mary, Did You Know?". W koncercie wystąpili Edyta Górniak, Roma Gąsiorowska, Ania Rusowicz, Anna Karwan, Katarzyna Bujakiewicz, Andrzej Piaseczny, Piotr Adamczyk, Maciej Stuhr, Tomasz Karolak, Grzegorz Hyży, Kuba Badach, Afromental, Sound’N’Grace.

News /

„Mam tę moc” – Cosmopolitan

Zrzut ekranu 2015-12-15 o 14.35.09 

Ona jest Cosmo! Magdalena Lamparska twarzą styczniowego numeru "Cosmopolitan". 

"Właśnie czaruje nas w hitowych "Listach do M.2", a na premierę kinową czekają jej trzy następne filmy, w których gra czołowe role! Wśród nich hollywoodzka produkcja "The Zookeeper's Wife". Magdalena Lamparska nie zamierza jednak w sekrecie tego, jak sprawiła, że świat (nie tylko filmowy) ją pokochał. Przeciwnie! 

Wywiad przeprowadziła Małgorzata Wyczółkowska. Autorem zdjęć jest Iza Grzybowska, stylizacji Justyna Moraczewska.

News /

Kochać w filmie Kochaj było tak niesamowicie.

MAGDALENA LAMPARSKA FILM KOCHAJ

Kochać w filmie Kochaj było tak niesamowicie. Łzy same mi płyną z ogromnej wdzięczności, ze miałam możliwość współpracy w cudowna reżyser Martą Plucińska. Niesamowitym operatorem Bogumiłem Godfrejów. Ogromne podziękowania dla całej ekipy oraz dla najlepszych kobiet na świecie: Olgi Bołądź, Romy Gąsiorowskiej i Oli Popławskiej. Kochaj staje się początkiem wspaniałych przyjaźni. Z całego serca dziękuje! All we need is love.